Co má dělat soukromý podnikatel ve chvíli, kdy si svou živností nedokáže vydělat na živobytí a dost možná ani na holou existenci? Co si má počít, když se na něj ze všech stran valí účty, jež tento nemá z čeho zaplatit?
Jistě, je tu možnost pracovat ještě houževnatěji, ale všechno má své meze. Nikdo nedokáže pracovat víc, než je reálně možné, a vlastně ani to největší pracovní nasazení ještě nemusí být zárukou, že z toho budou dostatečně velké peníze.
A když si nelze dostatečné prostředky vydělat a nejde to řešit ani výrazným uskromněním se, nezbývá nic jiného, než si vzít půjčku.
Půjček se u nás nabízí celá řada. Ovšem u mnohých z nich může takový žadatel neuspět. Protože poskytovatelé půjček chtějí v první řadě záruky, že se jim jejich finance vrátí, a to nejeden z podnikatelů v nesnázích zkrátka nabídnout nemůže.
A když je opravdu zle (ale nemusí být nezbytně ani trochu zle), přijde kolikrát vhod třeba i ta úplně poslední naděje, jež ještě zbývá, tedy americká hypotéka. U které uspěje pomalu každý. Přesněji každý, kdo může coby záruku za půjčené finanční prostředky nabídnout svoji nemovitost, respektive nemovitost někoho, kdo ho je takto ochoten podpořit. Ta je totiž spolu s jednoduchým prokázáním příjmů postačujících aspoň na to nejnižší možné splácení tím jediným, co se tu po zájemci o pomoc žádá.
Kdo v tomto ohledu vyhovuje, může si tu směle zažádat a přijít si klidně i na velké peníze třeba i s velice dlouhou dobou splácení. Protože v takovém případě odpadají jinak běžné problémy s nízkým daňovým přiznáním, se záznamy v registrech dlužníků, exekucemi a dalšími komplikacemi.
O tuto hypotéku lze jednoduše zažádat přes internet, nic se neplatí předem, smlouva není složitá ani prošpikovaná zákeřnostmi, úroky i splátky jsou zvládnutelné, vše je tu vyřízeno v přímo rekordně krátkém časovém úseku.
A co si přát víc?